26.10.2013

44 הוא השטן החדש??????????

הי בנות,

השבוע קראתי שתי כתבות בעיתון: אחת כלכלית והשניה רכילותית.  אחת מישראל והשניה מארה"ב.
על פניו אין כל קשר בין שני הנושאים בכתבות, אבל אני מוצאת קשר מיוחד מאד. אז תקראו ותגידו לי אתן...
הכתבה הראשונה- הכלכלית (קישור לכתבה),
תקציר הכתבה:
חברת "מתאים לי", בעלת רשתות האופנה ml וג'אמפ, נקלעה לקשיים כספיים. 
לבית המשפט הוגשה בקשה לפירוק החברה בשל חדלות פירעון. (הערה: נכון להרגע, החברה נמצאת בהקפאת הליכים)
לבקשה צורפו דוחות חברת BDI, ונטען כי הם מלמדים שמצבה של "מתאים לי" גרוע"
בעלי החברה, אבי מלכה מחזיק  ב- 3 רשתות קמעונאיות, המפעילות יחד 135 חנויות: רשת ml, שהיא רשת האופנה הגדולה ביותר בישראל למידות גדולות, מונה 63 סניפים; רשת האופנה ג'אמפ, שנרכשה על-ידי מלכה לאחר שנקלעה להקפאת הליכים, מונה 38 סניפים; ורשת הציוד המשרדי אופיס דיפו מונה 34 סניפים.

בחברת BDI מציינים כי כבר מספטמבר 2012 הספקים דיווחו על פיגורים בתשלומי החברה.
.
.

הכתבה השניה- הרכילותית (קישור לכתבה)
והתקציר:
לארה פלין בויל ששיחקה בטווין פיקס (הקשישים כמוני עוד זוכרים את הסדרה המוזרה הזו), הפרקליטים וגם בסרט גברים בשחור 2, בת 43, אבל סובלת כבר שנים מכל מיני הפרעות אכילה ושאר מריעין בישין. כמו המון שחקניות כנראה מפחדת להזדקן ו"מטפלת" בצרה ע"י ניתוחים והזרקות, עשתה טיפול אחד (או עשרה) יותר מידי.
.
ככה היא היתה צעירה

הזרקות
ניתוחים


וככה היא ניראית היום


עכשיו תגידו: ראבאק ענת, מה קשור?
אז קשור, בהחלט קשור!!!
אנחנו נמצאים היום במן תקופה מטומטמת בה המילים "זקן" ו"שמן" הן מילות גנאי. אנחנו כל כך מפחדות (ומפחדים), להשתנות ומתעקשים להישאר בני 16 ובמידה XS לנצח. הוליווד כמובן סוללת ומעצימה את כל נושא הגיל, וניתן לראות בסרטים שגבר מאפיר בן 50 יוצא עם ילדה בת 20 בסרטים רומנטיים ואילו שחקניות נפלאות מעל גיל 40 מלוהקות ל"תפקידי אופי" שזה אומר תפקידי "זקנות" וזה במקרה הטוב או נשארות בבית ללא אודישנים במקרה הפחות טוב. אבל בטח ובטח שלא יוזמנו לתפקידי הנשים הסקסיות. (אגב, בסדרות המצב מעט טוב יותר לדעתי).
אז מה? השחקניות כל כך נזהרות שלא להזדקן שהן מוכנות לנתח, לרעוב, לשאוב, להזריק למתוח ולשנות כל איבר בגוף, עד שבסוף הן ניראות מחריד ומאבדות צלם אנוש מבחינה ויזואלית.
אנחנו ה- "NORMAL WOMEN", מוצאות את עצמנו מושפעות מהשחקניות, אמנם לא באותה רמה אבל גם מפחדות להזדקן או להשמין.
רשתות האופנה בישראל, משתפות יופי יופי פעולה עם ה"אימה" מהמשקל, וגם רשתות כמו אלו הנזכרות בכתבה למעלה, שהן רשתות למידות ביניים עד מידות גדולות, דואגות לשכוח את העובדה שזהו פלח האוכלוסיה אליו הן מיועדות. הן לוקחות פרזנטוריות במידות 36-40 (זוכרות את עונות ואת מרינה)?, מחביאות את הבגדים הגדולים במחסן מאחור, ובמהלך הדרך גם "מרחיבות" את טווח המידות. אגב, הפירוש למרחיבות טווח מידות הוא פשוט הקטנת הטווח או שינועו כלפי מטה כלומר הגדלת מידות קטנות והקטנת המגוון במידות הגדולות יותר.
ואנחנו? אנחנו מסכימות לזה אם בשתיקה ואם בהלקאה עצמית. הרי המספר 44 הוא השטן החדש...
אם את מעל גיל 44 או מעל מידה 44 את זקנה/ שמנה/ לא ראויה/ עצלנית/ בטלנית (סמנו את התשובה שמסמלת לכן תחושה שחשתן לפחות פעם אחת בזמן של ניסיון לשופינג בארץ)...
רק שבדרך בעלי הרשתות שוכחים שילדות לא יכנסו אליהם לקנות וכך הם מאבדים את כל הקהל כי גם הנשים (השמנות, הזקנות כלומר אלו עם הכסף בכיס, וכרטיס האשראי פלטינום) כבר לא נכנסות והדרך למטה מהירה מאד.
אז ברור לי שההתנהלות של מנהלי מתאים לי/ג'אמפ/ אופיס דיפו היתה לקוייה בהרבה מובנים, אבל אני לא כאן בכובע של בנקאית ולכן אני בכוונה ומראש לא מתייחסת למכלול הבעיות רק לאחת: התבלבלתם ושכחתם מי הקליינטיות האמיתיות שלכם... אגב, אין בי שום שמחה לאידו של אבי מלכה, מבחינתי מאות אנשים מצאו את עצמם מחוסרי עבודה, ובמצב המשק היום, הלב נכמר.

וזה גלגל:
אישה צריכה להישאר בת 16לנצח---- רשתות האופנה משתפות פעולה----  44 "האיום"----וחוזר חלילה......

אז מישהו צריך לפנצ'ר את גלגל הטמטום הזה. והמישהו הזה הוא כל אחת ואחת מאיתנו. ואני אחזור על מה שכתבתי אתמול בעמוד הפייס: בנות, תתחילו לקבל את עצמכן באהבה ודי עם השנאה העצמית והרצון לשנות, להוריד, להשתיל ולהזריק. לאורך זמן זה לא סתם נראה רע ולא טבעי, זה אסון אמיתי והפתטיות במיטבה!!! קבלו את הגיל והגוף באהבה! לכל גיל יש את היופי שלו ואל תשכחו שהרווחנו כל קמט וקמטוט ביושר! (ואני לא שוללת באופן גורף תיקונים וטיפולים פלסטיים, אני מדברת על מידתיות ואיזון כמו בכל תחום בחיים).

רק אנחנו יכולות לעצור את הגלגל עם קצת טיפטיפה של קבלה עצמית והבנה שעם הלך רוח נכון, בגד מתאים למידות ולמבנה הגוף, איפור (למי שאוהבת כמובן) וקצת סטיילינג כל אחת יכולה להראות במיטבה! (ובשעשוע אומר: כל אחת יכולה להראות שחקנית הוליוודית)...
ואז 44 הוא לא כזה מפחיד.


ולסיום, אחרי שחפרתי לכן (שוב), בנושא קבלה עצמית, קצת תמונות מהשבוע.
השבוע נפגשנו אנוכי וטל המקסימה והיפה (פניקס בלק בשבילכן), ליום צילומים מהנה בחנות בורדו (ברמת גן, יש חנות נוספת בכפר מלל). 
מה שחשוב לי לציין לפני שאתן רואות את התמונות הוא שטל ואני חולקות את אותה מידת בגד רק בעלות מבנה גוף שונה. (אמממ, וגיל שונה, הילדונת המהממת הזו יכולה להיות אחותי הקטנה מאד מאד)... ועל כן לכל אחת מאיתנו התאמנו בגדים אחרים שיהלמו את הגיל והמבנה. (לבלוג של טל).

רומנטית
לשעות הפנאי

לא זוכרת מה כ"כ הצחיק אותי...
לוק חורפי

אלגנטי לערב

ממש אוהבת את הילדונת הזו
עם טל
קרדיטים:
צילום- נאווה (בורדו)
איפור, שיער וסטיילינג טל וענת, (ולכן האיפור של טל הורס)...


ביי בינתיים, ותזכרו שכמו תמיד, אני כאן בשבילכן בבלוג, בפייס, במייל, בטלפון ובבית הקפה הקרוב. אל תתביישו ושימרו על קשר!

לא רוצה להפסיד אפילו פוסט אחד?  כדאי להצטרף אלי לרשימת התפוצה ממש פה למעלה בצד שמאל בכפתור JOIN ME הכחלחל ולמי שאין ג'ימייל דרך BLOGLOVIN (הציור של האישה העירומה).  וכמובן לעשות LIKE לעמוד הפייסבוק!