7.11.2015

מברשת החלקת שיער דפני - DAFNI

דפני - DAFNI מברשת שיער חשמלית מחליקה.

למי שלא מכיר עדיין, מדובר במברשת חשמלית שאמורה תוך כדי סירוק גם להחליק את השיער. על פניו פתרון קסם לכל בעלות השיער הגלי כמוני- חיסכון של פן/ מחליק. נמכרת בארץ בכ- 650 ₪  ובאיביי/ אליאקספרס דומים לה בסביבות 25-35$.
למזלי, יש לי אהובת נפש שרכשה את המברשת ונתנה לי להתנסות לפני שארכוש אחת לעצמי.

וזו דעתי על המוצר:
הפלוס:
למי שלא מסתדרת עם פנים או מחליקים מדובר במוצר מצויין היות שניתן להגיע לשיער חלק במהירות. לצערי זה מבחינתי הפלוס היחידי.
המינוסים (ולטעמי יש לא מעט):
ראשית, המחיר של המוצר בישראל גבוה מאד.לגבי רכישת המוצר באיביי/אלי, אני נמנעת מלקרב מוצרי חשמל שמקורם בסין ולא עברו ביקורת של מכון התקנים לראש, בעיקר לאור העובדה שכבר מספר מוצרים חשמליים שנרכשו באיביי/אלי התפוצצו לנו בידיים כבר בשימושים הראשונים.
שנית, אצלי (ושוב, אני כותבת פה על חוויה אישית שלי), השיער נותר נפוח ויבש מאד אחרי השימוש במברשת. כך שלא אהבתי את הלוק הסופי. גם לאחר שממש "שפכתי" כמויות של שמן על השיער לא נרשמה הטבה.
אני חייבת לספר כאן, שכשהשתמשתי ב"דפני", הייתי יום לאחר תספורת, שורשים וגוונים. לאחר השימוש כ"כ התבאסתי מהתספורת עד כדי ששלחתי הודעת יאוש לספר שלי. בשניה שחפפתי שוב ופינפנתי כרגיל הכל כבר נראה מושלם. 

מסקנות:
1) לא עפתי על הדפני, אני בהחלט לא ארכוש אותה לא במחיר יקר ולא בזול.
2) אני לא מפקפקת יותר בחיים, כי מבחינתי לקרוא לו ספר זה עלבון. האיש גאון והוא אחראי על המהפך הכי גדול שעשיתי בשיער שלי בעשור האחרון וחשוב מכך, לא משנה עד כמה שאני מציקה לו (כל פעם מחדש), אני תמיד יוצאת הכי מרוצה ומאושרת, (תראו לי עוד מישהו שבעבורו אני אעדיף כל פעם מחדש לנהוג מצפון תל אביב עד לאורנית, מבטיחה לכם שאין כזה).
3)צ'אים, אם אתה קורא את הפוסט, כל מה שכתוב בסעיף 2 לא מבטיח שאני אפסיק לחרפן אותך כשאני מגיעה.


ולתמונות כדי שתשפטו בעצמכם:
מימין- לאחר השימוש במברשת, משמאל- פן רגיל.


דפני- מברשת חשמלית להחלקת שיער


מה דעתכם, הייתם משקיעים במברשת דפני ?


לא רוצה להפסיד אפילו פוסט אחד?  כדאי להצטרף אלי לרשימת התפוצה ממש פהלמעלה בצד שמאל בכפתור JOIN ME הכחלחל. למי שאין ג'ימייל דרך BLOGLOVIN (הציור של האישה העירומה).  וכמובן לעשות LIKE לעמוד הפייסבוק! 


 צ'או בינתיים ונשיקות ממני ואל תשכחו שכמו תמיד, אני כאן בשבילכן בבלוג, בפייס, במייל, בטלפון ובבית הקפה הקרוב. אל תתביישו ושימרו על קשר!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה