22.8.2016

אופנת הגרה סקירת קולקציה ודיון על שינוי אסטרטגיה

לפני מספר שבועות הוזמנתי עם עוד מספר בלוגריות פלאס סייז ומובילות דעה ברשת לפגישה מאד מיוחדת ומעניינת ברשת הגרה. הרשת ותיקה מאד בעלת מספר סניפים לא מבוטל עם קהל קונות יציב מאד בגילאי 50+. האג'נדה של הפגישה עם בעלי הרשת היתה מאד מיוחדת, הם זימנו אותנו כדי להקשיב לנו, לתובנות ולרעיונות שמגיעים מהשטח. כי למרות פלח השוק המובחן של הרשת, הכוונה של הבעלים היא להתרחב לפלחי שוק נוספים.
לזכותה של "הגרה" יאמר כי הפריטים שלהם מאד איכותיים הן מבחינת הבדים והן מבחינת התפירה. ובנוסף טווח המידות רחב מאד: 38-54. 
יחד עם זאת, 2 נושאים שעלו בפגישה היו: 
העיצוב- אני לא אגיד שאי אפשר למצוא פריטים טובים ברשת, אבל התחושה הכללית היא שהעיצובים מתאימים לשוק הבוגר ופחות מתאים או "קורץ" לקהל הצעירות.
והנושא השני, הפרזנטורית של הרשת. בדומה ללא מעט רשתות אופנה לנשים שמנות, גם להגרה פרזנטורית יפייפיה- שירז טל. רק שלתחושת לא מעט שמנמנות, קשה להזדהות עם פרזנטורית כ"כ גבוהה, תמירה ורזה. בקשתינו ממנהלי הרשת היתה להוסיף לצד שירז הנהדרת דוגמניות נוספות במגוון מידות.
אני מקווה, והאמת היא שכך התרשמתי, שבעלי החברה הקשיבו לבקשות שלנו ומלבד לתחזק את הקהל הקבוע שלהם, הם יעשו שינוי מחשבתי ואסטרטגי שימתג את הגרה גם לקהלים נוספים.

את מבחן ה"מה יש בחנות", ערכתי עם "דוגמנית הבית" הפרטית שלי, יולי היפייפיה, שהתחילה לעבוד בבנק והיתה זקוקה לקצת סטיילינג ושופינג כדי להתאים את המלתחה הקיימת לעבודה משרדית.

זאת יולי (אחת מקבוצת הבלונדיניות הידועה לשמצה)...

צילום Naama Bensimhon

את מסע הרכישות (שנערך בקניון איילון המוצלח), התחלנו בפלייפוט, רשת חנויות לנעליים נוחות מאד. נרכשו 2 זוגות נעלי סירה באדום מנוחש ובניוד, המשכנו כמובן להגרה. עברנו בסיילים של H&M ובעונות וקינחנו באקססוריז מטופטן.

יולי לובשת: גופיה בצבע סלמון (לתוספת צבע ועניין לאאוטפיט)- עונות, גופיה שחור לבן- H&M, ג׳ינס- הגרה, נעליים- פלייפוט, שרשרת- טופטן.

טוניקת זברות א-סימטרית- הגרה, ג׳ינס- הגרה, נעליים- פלייפוט.
חולצה עם הדפס בצהוב-H&M, מכנסיים- עונות, נעליים קליגולה.
חולצה- עונות, ג׳ינס בהיר- הגרה, נעליים- פלייפוט, שרשרת גולברי.

מכנסיים משובצים- עונות, חולצה- H&M, נעליים פלייפוט, שרשרת טופטן


 ולפני סיום, מצאתי בהגרה גלביה הורסת פשוט הורסת שלא יכולתי לא להצטלם איתה (לצערי הרב, מפאת עודף בגדים בארון, היפיופה הזו נותרה עצובה וגלמודה בחנות)...


לפני סיום 2 : ביום סטיילינג שופינג שעשיתי עם אחותי, קפצנו שוב להגרה, ומצאנו פריטים שהתאימו לה. כך שבהחלט שווה להיכנס לרשת למרות המיתוג המבוגר שיש לה. אתן בהחלט יכולות למצוא פריטים מצויינים ויפים ועכשיו גם במבצעים מעולים.

לעמוד הפייסבוק של הגרה: כאן
ליצירת קשר איתי להרצאות, סטיילינג ושאר ירקות:
נשיקות,
ענתאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה