30.6.2017

איך לארוז light?

את הפוסט הזה אני כותבת בנסיעה ברכבת מבאזל לציריך בדרך למפלי הריין.
בדרך כלל מרבית הטיולים לחו"ל של דני ושלי הם לערים מרכזיות, כאשר אנחנו נשארים באותה העיר ובאותו המלון במשך כל הטיול. הפעם החלטנו לחדש. לצאת לטיול בשווייץ בקונספט אחר: ב-5 ימים אנחנו נגיע מבאזל, דרך לוצרן לג'נבה- ממנה נחזור לארץ. ההחלטה הנוספת היא לעשות את הטיול בתחבורה הציבורית המדהימה של שווייץ.
מבטיחה בהמשך פוסט טיול ומסלולים.
בדרך כלל בטיולי חו"ל אנחנו נוסעים לפחות עם מזוודה גדולה אחת. לפחות... הפעם בשל אופן הטיול החלטנו לטוס עם 2 מזוודות קטנות-טרולי בלבד.  אחת לדני ואחת לי.
אז איך מסתדרים עם טרולי קטנטן כמעט שבוע בחו"ל???

כמה כללי אצבע חשובים-
בגדים:
1) על כל חלק תחתון אחד (מכנסיים במקרה שלי), 3 חולצות.

2) סעו עם בגדים נוחים. כבר יותר מפעם אחת "נפלתי" כשהחלטתי לטוס עם כל מיני סקיני ג'ינס סקסיים צמודים, וכל הטיול התבאסתי כי היה לי ממש לא נוח בהליכות, בנסיעות ובטיסות.

3) טי שירטים מגניבות כאלה שמסתדרות עם מכנסיים במגוון צבעים. ואקססוריז שלא תופסים הרבה מקום.

4) נעליים נוחות. אחרת הרגליים והגב יסבלו וחבל... אני לקחתי 2 זוגות. זוג אחד עלי והשני במזוודה, (אריזת נעליים בטרולי מחייבת הפרדת הזוג ל-2 נעליים בודדות כשכל אחת עטופה בניילון כגי לא ללכלך את הבגדים).

איפור:
1) באמת שלא צריך לקחת את כל הארון. טריק שלי הוא לקחת מוצרים שניתן להשתמש בהם במספר אופנים: סומק גם בתור צללית. צללית מבריקה בתור שימר, וצלליות לגבות בתור צללית כהה כשרוצים איפור יותר דרמטי.

2) מברשות קצרות- כאלה שקל להכניס לתיק איפור. אני קניתי תיק איפור כסוף בגודל בינוני גם מאורבניקה.

טיפוח:
חשוב לזכור שלא ניתח לעלות לטיסה מיכלי נוזלים גדולים. אלה החוקים ומי שיגיע עם דאודורנט, בושם או טפילו משחת שיניים בגודל רגיל יאלץ להיפרד מהם עוד לפני העליה למטוס.
1) אריזות מיני. אני קניתי את שלי באורבניקה. כל סט עלה לי בסביבות 7 שקלים.

2) מיכל מיני לבושם. רעיון נהדר. מעבירים כל בושם למיכל מיניאטורי ממתכת. אני קניתי בסופר פארם, ועל המיכל כתוב שהוא מספיק ל-70 התזות.

יש לכם רעיונות נוספים? שתפו אותי לטובת הטיולים הבאים.