5.9.2017

הליקווידים של יאנה פרוביז ומסיכת החימר של לוריאל- האם הם שווים את ההייפ?

בחודש וחצי האחרונים צצו שני מוצרים חדשים לאוויר העולם: 
מסיכות החימר של לוריאל וליפסטיקים נוזליים מבית המאפרת והוולוגרית- יאנה פרוביז.
בד"כ אני לא רצה לקנות מוצרים חדשים שיש מסביבם הייפ מטורף כי בד"כ הוא פרסומי נטו, והרבה פעמים גם לא מוצדק.
הפעם פעלתי אחרת.

מסיכת החימר השחורה
את מסיכת החימר השחורה רכשתי בסופר פארם לאחר שהמליצה לי עליו יועצת היופי עבור שביט (הבת ההורסת שלי), שהעור שלה פשוט התחרפן מהחום והלחות של אוגוסט.
ההבטחות של לוריאל למסיכת החימר השחורה הן: "מסכת חימר לניקוי יסודי ולמראה אחיד וקורן. המסכה מסייעת ללכידת שאריות לכלוך מעור הפנים בדומה לפעולת מגנט. הפורמולה הייחודית של המסכה מסייעת בניקוי יסודי של הנקבוביות ובכך מסייעת להפחתת פגעי העור".
אז קניתי וניסינו.

האמת נחמד לא יותר. לא רע. רק מה, יש בכל בית טבע קופסאות של אבקת חימר ירוק אשר עושות בדיוק את אותה הפעולה (אם לא טובה יותר) רק בעשירית המחיר (או פחות). הכמות של המוצר במיכל- 50 מ"ל וע"פ לוריאל מספיקה לכ-10 שימושים ובעיניי המחיר שלה יקר מידי.  לא אחזור לקנות את המסיכה.


הליקווידים של יאנה פרוביז
מבחינת ליקווידים יש לי המון. באמת. וממגוון חברות ומותגים: מאק, סאפורה, עופרה ואפילו של קאט וון די.
מהגדרה אני מעדיפה ליקווידים משתי סיבות: הם מאט ולא מבריקים והם שורדים שעות רבות יותר על השפתיים מליפסטיקים לחותיים שלא שורדים עלי אפילו שעתיים.
2 הבעיות שלי עם הסוג הזה של הליפסטיקים הן: הגבשושיות המגעילות שנוצרות בעת ההנחה והדהייה הדוחה במשך היום. (מן דהייה חלקית שמותירה את הליפסטיק רק בחלק החיצוני של השפתיים בסגנון פנינה רוזנבלום בשנות ה-80).
אז בסרטון ההשקה יאנה הבטיחה שטיפלה ב-2 הבעיות האלה. שניתן להניח יותר משכבה אחת על השפתיים ולא יווצרו גבשושיות ושהדהייה סבירה.
נכון להשקה, יוצרו הליקווידים ב-4 גוונים ואת כולם רכשתי דרך האתר של יאנה. בגלל שרכשתי בסכום גבוה לא שילמתי דמי משלוח. אולם להבנתי אם רוכשים דרך אתר גילטי כל סכום אינו מחוייב בדמי משלוח.
אז ככה: מבחינתי מה שחיפשתי מתקיים. ניתן להניח יותר משכבה אחת ולפעמים גם רצוי ע"מ להגיע למראה אחיד ולא נוצרות שום גבשושיות. החומר מרגיש כמו משי על השפתיים ואצלי לא הורגש שום יובש בעקבות המריחה. והדהייה- בגדול די אחידה, כלומר הכל דוהה. ואת מעט השארית שלא דהתה הצלחתי לנגב עם טישו בקלות. (ולא, אני לא מחדשת ליפסטיק במשך היום- אין לי סבלנות לעניין)...
לגבי הגוונים: שלושה מהם החמיאו לי מאד ואילו הרביעי (VERY PRETTY) טיפה הצהיב לי את השיניים (מן הסתם כי מדובר בגוון חם יותר), למרות שלחברות שניסו לא היה אפקט שכזה.
בקיצור- מבחינתי סופר מומלץ ואני כבר מחכה לגוונים החדשים שיצאו.
ועוד אחת בקטנה: שאפו לשירות הלקוחות של יאנה פרוביז. החברה שם עושים מעל ומעבר לעמוד בכל הבקשות והרצונות של הלקוחות.

מימין לשמאל: 
VERY PRETTY
VERY PERKY
VERY IN LOVE
VERY LUSCIOUS


VERY PRETTY


VERY LUSCIOUS


VERY IN LOVE


VERY PERKYנשיקות וחיבוקים,
ענת
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה