23.9.2017

להתלבש מגניב, בזול ובטווח מידות רחב? הרשת שנותנת פייט לאחרות!

מי שעוקב אחרי בפייסבוק, ראה בשבוע שעבר שני פוסטים שהעליתי.
הראשון- פוסט שהוקדש לרשת עונות:
less is more
"אתמול עלינו החורחה ואני צפונה. בדרך עברנו באחת מתחנות העצירה. אלו שיש בהן רשת או 2 של בתי קפה וקניונצ'יק. אז בקניונצ'יק היתה חנות אאוטלט של עונות וג'אמפ. ואני כמובן קפצתי על המציאה. 
רק מה אחרי שמדדתי לא מעט פריטים יצאתי בידיים ריקות. כל הפריטים שמדדתי "סבלו" מיותר מידי. 
יותר מידי תפרים, יותר מידי שכבות, יותר מידי קישוטים. יותר מידי מהכל. 
אז אני פונה אליכן כאן מעצבות יקרות, תמיד תזכרו: יש לנו נוכחות מספקת. עיצוב הוא טוב ואיכותי הוא בבד, בתפירה ובדרך שבה הבגד מחמיא לגוף. אם העיצוב כושל, אז עוד תפר או טלאי לא יציל אותו. הוא עדיין יהיה כושל..."

והשני- פוסט שהוקדש לרשת תמנון:
"בהמשך ישיר לפוסט "less is more" מאתמול, נכנסתי היום לתמנון. הפתעה!!! עיצובים מגניבים (מי אמר חיקוי של זארה ומנגו ולא קיבל), טווח מידות רחב- מרבית הפריטים עד מידה 46 (אמיתית, לא דמוי 46), ועכשיו גם חלק מהפריטים עד מידה 5 (בחולצות שאני לקחתי מהן מידה 3). 
וזול זול זול. ובנוסף, מסתבר שעד היום יש ברשת פריסייל עם הנחות של 30% לעונה החדשה. 
אז נכון, לא מדובר באופנה עילית או קלאסית. אבל לצאת עם 2 שקיות מלאות ב-250 שקלים זה מואי כיף. פוסט אאוטפיטים בדרך... "

אז ככה: כל מה שכתבתי ב-2 הפוסטים הללו- אני עומדת מאחוריו. 
נהניתי להתלבש השבוע בפריטים החדשים שקניתי בתמנון. אבל יחד עם זאת, יש לחברה עוד מקום להתקדם אליו, בעיקר מבחינת האיכות. לחולצות שקניתי יש לא מעט חוטים שיוצאים מהן (כאלה שלא נגזרו בתום היצור). 
אבל למעט הנקודה הזו, מסתמן כי יש פה רשת שנותנת פייט רציני לרשתות הישראליות (כן, גם לאילו המיועדות למידות גדולות), ואולי יותר מזה, רשת שנותנת פייט (ככה בקטנה) לפרימארק החו"לניקית.
ורק שימשיכו כך!

נ.ב. תיקחו את המידות האמיתיות שלכן. מרוב חשש שיהיה לי קטן (למרות שמדדתי את הבגדים), לקחתי חלק במידה אחת יותר וזו היתה טעות. המידות הן אמיתיות ולא מתחכמות.

ג'ינס קרעים בהיר


עליונית שקופה עם הדפס 


 טוניקה א-סימטרית עם סקיני ג'ינס לבניםועל הדרך כמה פריטים שלא רכשתי/ לא היו במידה/ לא היו בחנות/ לחורחה לא היתה סבלנות...אז מה דעתכן? תמנון נותנת פייט או לא?

נשיקות,
ענת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה