18.3.2018

איך להסתיר כהויות מתחת לעיניים ב-3 שלבים

או במילים אחרות: הפנדה- קווים לדמותה...
מסתבר שאני ודוב פנדה ממוצע חולקים הרבה מאד מהמשותף: שנינו שמנמנים, עם עור (או פרווה אבל לא נתקטנן) בהירים, בסך הכל לוקחים את החיים בצורה חיובית. ולשנינו יש "עיגולים שחורים" מתחת לעיניים.

אז כאנלוגיה, ההשוואה די משעשעת, אבל כהויות מתחת לעיניים גורמות למראה עייף, מבוגר ופחות מחמיא בסך הכל. 

אני שומעת מהרבה נשים שהמוכרות בחנויות איפור כאלה ואחרות "פותרות" להן את בעיית ה"עיגולים השחורים" בקונסילר ועדיף כמה שיותר בהיר: "מניחים את הקונסילר הבהיר מתחת לעיניים וצ'יק צ'אק הכהויות נעלמות..." 

אז זהו. שלא. אפילו ההיפך הגמור. באופן הזה הכהויות רק בולטות יותר ומקבלות מן גוון אפרפר בסגנון גפילטע פיש פולני. 
כיוון שאף אחת לא רוצה להסתובב עם צבעי גפילטע פיש על הפנים, הנה לכן הדרך הנכונה להסתרת כהויות ב-3 שלבים קצרים.

באיפור (כמו בציור), קיים גלגל צבעים כשה"חוק" שלו הוא ממש פשוט: שני צבעים שנמצאים אחד מול השני כלומר שני צבעים מנוגדים, כאשר מניחים אותם אחד על השני הם מנטרלים אחד את השני.

ולמה הכוונה: 3 זוגות בגלגל הבסיסי:
אדום-ירוק
סגול-צהוב
כחול-כתום

וכמו שכבר כתבתי, הזוגות הללו, כאשר מניחים אותם אחד על השני הם מנטרלים אחד את השני. (כשמניחים אותם אחד ליד השני הם מקפיצים את הצבע אחד של השני, אבל זה כבר לפוסט אחר).

אז ככה: לרובינו הכהויות שמתחת לעיניים כחלחלות ולכן לפני קונסילר יש להניח את הצבע שינטרל את הכחול הרי הוא כתום. 

השלב הראשון- הקורקטור

כפי שניתן לראות (ובחיי שהמצלמה של הסלולרי שלי דאגה להחמיא לי), אני דובי פנדה חמדמד לפני איפור. תצטרכו להאמין לי שבמציאות הכהויות שלי הרבה יותר כהות מהתמונה. 

כעיקרון כל קורקטור כתום (קורקטור- מתקן גוון) יעבוד אם הכהות שלכן כחלחלה. בגלל שהכהויות שלי מאד רציניות, הכתומים העדינים לא ממש מדגדגים להן. ולכן אני משתמשת בקורקטור הכתום עצבני של L.A. GIRL, אותו אני מזמינה מאיביי. (קישור כאן). הוא עולה גרוש וחצי ושווה את משקלו בזהב. את הקורקטור הכתום מניחים על כל האזור עם הכהויות. אצלי- גם מתחת לעיניים וגם בצד הפנימי של העין לכיוון האף.
הקורקטור כאמור מנטרל את העיגולדים (אל תילחצו מהעיגול הכתום שיש לכן עכשיו מתחת לעיניים, אנחנו כבר מעלימות אותו).

השלב השני- הקונסילר 

על הקורקטור הכתום אני מניחה את הקונסילר בגוון העור. ניסיתי כבר המון סוגים של קונסילרים אבל הקונסילר הכי טוב שאי פעם השתמשתי בו הוא ה-SHAPE TAPE של חברת טארט. אני מזמינה אותו ישירות מאתר החברה (קישור כאן). והצבע שלי הוא LIGHT NATURAL. את הקונסילר אל תמרחו אלא תעבדו בטפיחות. כי אם תמרחו הצבעים פשוט יתערבבו ולא זו המטרה (זוכרות, מניחים אחד על השני כדי שהצבעים ינטרלו אחד את השני).
עכשיו כבר מתקבל גוון העור שלכן והכהות מוסתרת.


השלב  השלישי- קיבוע

בשביל שכל הטוב הזה לא יחליט לטייל לנו על הפנים במשך היום, צריך "לייבש את הרטובים". כלומר פודרה. אפשר בתפזורת או דחוסה, מה שטוב לכן. לא הרבה מידי שלא תיכנס לקמטוטים ותבליט אותם אבל לא לוותר.


וזהו. זו כל התורה על רגל (או עין) אחת...

ותמונת לפני ואחרי:בתקווה שהועלתי לדובוני הפנדה שבינינו...

נשיקות,
ענת

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה