20.5.2018

החתונה המלכותית- THE ROYAL WEDDING

אלפי מילים כבר נשפכו על החתונה המלכותית- על כל פסיק שהיה בה. כן, אין הרבה ממלכות כמו בריטניה, ואין הרבה חתונות מלכותיות ובטח לא כאלה שמערבות ישן מול חדש, סגנון בריטי מול אמריקאי ועוד איזה אמריקאי.
נסיך בריטי ג'ינג'י שנושא לאישה בחורה אמריקאית, מבוגרת ממנו בכמה שנים, חצי אירית וחצי שחורה ושחקנית. ואם זה לא מספיק, כנראה שגם דעתנית לא קטנה. והמלכה מאשרת את כל הטוב הזה...
אז עקבתי אחרי כל ה"רויאל וודינג" הזה, והנה כאן כמה מהגיגיי על הבחירות האופנתיות של חלק מהמוזמנות (אלה שעיניינו אותי, ובוודאי ששכחתי מישהי)...

הכלה 

בעיניי הבחירה בשמלה בעיצוב נקי מינימליסטי, מופלאה לא פחות. מפתח הצוואר יפייפה ומייגן מרקל ניראתה ברבורית ממש. כמובן שיש מי שמשווה לשמלה היפייפיה של קייט שהיתה הרבה יותר "בריטית" עם תחרות וקישוטים. למרות שהשמלה של קייט היתה נהדרת, בעיניי השמלה של מייגן לוקחת. 
והכתר לראשה של מייגן- השמלה וההינומה הארוכה ממש נותנות כבוד לכתר שאותו ענדה גם המלכה ביום נישואיה.
אגב, הלוואי וגם הישראליות היו מפנימות ש- LESS IS MORE ושלא באמת חייבים את כל האפקטים בשמלת חתונה (גם חשוף, גם נוצץ, גם קצר וגם וגם וגם).  


המידלטוניות

אני תמיד תמיד בעד קייט. מאד אוהבת את הלוקים שלה, רק שהפעם קייט החליטה לפדח: לא רק שבחרת ללבוש לבן לחתונה של גיסתך וגיסך (טוב נו לא לבן, אופווייט), ויש חוק לא כתוב שלא לובשים בהיר לחתונות של אחרות אלא אם הכלה מאשרת. אז בנוסף גם מיחזרת? 
כן, אני גם תמיד בעד מיחזורי אאוטפיטים של קייט. זה נהדר בעיניי ונותן הרגשה טובה שהיא קצת עממיקו. אבל לחתונה הזו? וואלה? לא מצאת מתי למחזר אאוטפיט- רק לחתונה המלכותית כשאת הנסיכה הראשונה? נייט!


ופיפה- פיפה לובשת שמלה חביבה באמת. קייצית, בהירה, פרחונית, אפילו הייתי יכולה לאהוב אותה בכל אירוע אחר. אבל זו חתונה מלכותית- מה לא ברור פה? ממתי פיפה הפכה לדודה המשעממת של האירועים? אפילו לבעלה יש יותר עניין בדוגמה של המכנסיים. (רק אומרת...).


המלכה

שמישהו יחליף לה את הסטייליסט כבר!!! מבינה שה"הוד מלכותה" חובבת לוקים פסטליים אה לה היתה מרשמלו. אבל למה בצהוב זוהר למה? מה נסגר פה? נגמרו הפסטלים בעולם?


הבקהאמית

כרגיל- לוק מעולה, מוקפד, קלאסי מצויין. והנעליים האדומות מעיפות את כל הלוק לעננים.
כרגיל- שחור שבלט על רקע הצבעוניות של יתר הנשים.
והכי כרגיל- פרצוף חמצמץ בואכה ט' באב על אף שאנחנו בשבועות...


בגזרת החברים מ-SUITS

אני מתה על הסדרה הזו! במיוחד על הבגדים שמלבישים את השחקנים. ובואו נודה על האמת, אני מקווה שמייגן תהיה נסיכה טובה יותר משחקנית...

שרה רפרטי (דונה)-

אין לי מה להוסיף. האישה הזו מושלמת. השמלה בקווים נקיים, באורך מתחת לברך עם שרוולים שנותנים את כל הפאנץ' מצויין בעיניי. ויש גם טוויסט בנעליים: ניוד בצד החיצוני ושקוף בפנימי. תענוג לעיניים.


גבריאל מאכט (הארווי)

משהו אפעס לא מתיישב לי פה, אולי הווסט האפור. לא יודעת. בסדרה הוא תמיד בחליפות ונראה פי 100 יותר טוב. מצד שני אשתו- גם יפייפיה וגם לבושה בשמלת מקסי מקסימה בעיניי, רק הייתי מוותרת על הקישוטים בכתפיים. הפתח בחזה מספיק.


הסלבריק'ס

סרינה וויליאמס ואופרה ווינפרי הגיעו בשמלות ורדרדות מקסימות. 
השמלה של סרינה מוצלחת יותר בגלל שהיא רכה ועוטפת בניגוד לשמלה של אופרה שהרגישה מעט חנוקה באיזור החזה. אבל חוץ מזה, באמת שאת שתיהן אהבתי.אמאל קלוני

המלכה האמיתית של האירוע בעיניי היתה אמאל קלוני. בשמלה בצבע כורכום מדהים, בגזרה שמעניקה לה חמוקיים, עם מפתח צוואר מדהים. וכן, הייתי מוותרת על השוונצים מאחור אבל לאור החגיגיות של האירוע אני מוכנה "לספוג" גם את השוונצים... ואי אפשר בלי קצת כובעים, שאני חייבת להודות שבחתונה של וויליאם וקייט היו הרבה יותר מטורפים...

 וזו שהגיע עם קולט שמש...


אבל בסוף מה שהכי חשוב- הנשיקה


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה